Hakkında

Yarışmayla Yap, Türkiye’de mimarlık ve tasarım dallarında açılan proje ve fikir yarışmalarının sayısının ve niteliğinin arttırılmasını, aynı zamanda kamuoyunda kentsel çevre ve mimarlık kültürü oluşturmayı amaçlayan bir projedir.

Şeffaf, katılıma açık, yenilikçi bir süreç sağlayan yarışmaların, proje elde etmek için en doğru yol olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda daha iyi projeler ve daha nitelikli bir mimari için yerel idarelere, tüm kamu ya da özel sektör kurumlarına projelerinizi “Yarışmayla Yap” diyoruz.

Yarışmayla Yap TV, Türkiye’de açılan yarışmaların kolokyum ve ödül töreni videolarının takip edilebileceği bir kanaldır. Yarışmayla Yap TV RSS ile takip edebilir, izlenen videolar ise sosyal medyada paylaşılabilir.

Want to help to the development of the "Calculated Fields Form" plugin? The main features of this plugin are provided free of charge. We need your help to continue developing it and adding new features. If you want to help with the development please add a review to support it. Thank you!

Araç çubuğuna atla